Ekologiczny oprysk – EcoBio Spray

 

Płynny ekstrakt zawierający wyłącznie naturalne składniki, m.in. wyciąg z czosnku i papryki chili. Eliminuje i odstrasza mszyce, przędziorki, miseczniki, ochojniki, miodówki, wełnowce, wciornastki, mączliki i inne szkodniki występujące na roślinach, owocach i warzywach. Ogranicza rozwój chorób bakteryjnych i grzybowych. Działa stymulująco na wzrost, owocowanie i kwitnienie roślin. Jest bezpieczny dla upraw i ludzi – spryskane owoce i warzywa można spożywać tego samego dnia po uprzednim umyciu. Doskonała alternatywa dla chemicznej ochrony roślin.

EKOLOGICZNY OPRYSK - ECOBIO SPRAY

  1. Zawiera wyłącznie naturalne składniki
  2. Eliminuje i odstrasza szkodniki
  3. Ogranicza rozwój chorób bakteryjnych i grzybowych
  4. Stymuluje wzrost, kwitnienie i owocowanie roślin
  5. Jest bezpieczny dla upraw
  6. Dostępny w opakowaniu 100 ml

 

Sposób aplikacji: w formie oprysku po uprzednim rozcieńczeniu z wodą w proporcji 5%. Oprysk powtarzać co kilka dni najlepiej wcześnie rano lub wieczorem przy dużej wilgotności powietrza. Nie należy łączyć preparatu z innymi środkami stosowanymi w produkcji rolnej i wykonywać zabiegu w czasie kwitnienia roślin. Na dnie butelki może tworzyć się naturalny osad – przed użyciem wstrząsnąć.

 

Dawkowanie: 100 ml preparatu na 20 l wody.

 

Preparatu EcoBio Spray nie powinno się stosować w przypadku alergii na substancje podstawowe – czosnek i paprykę chili. Po dostaniu się preparatu do oczu, należy obficie przemyć je zimną wodą. W razie połknięcia i złego samopoczucia, udać się do lekarza z etykietą produktu. Chronić przed dziećmi. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu w temperaturze od 5 do 30°C. Umyć ręce po użyciu.

Warto wiedzieć

EcoBio Spray to produkt ekologiczny – zawiera wyłącznie naturalne substancje czynne pochodzące z czosnku i papryki chili, które poprawiają kondycję roślin, ograniczają rozwój chorób bakteryjnych i grzybowych.

Czosnek działa stymulująco na wzrost, owocowanie i kwitnienie roślin; jest naturalnym antybiotykiem – hamuje rozwój bakterii i zwalcza infekcje roślin.

EcoBio Spray bezpiecznie ogranicza występowanie szkodników, także na roślinach wodnych w stawach kąpielowych i oczkach wodnych z rybami.

EcoBio Spray z powodzeniem zastępuje chemiczne, agresywne i toksyczne środki ochrony roślin. Jest równie skuteczny.

Preparat polecany jest w gospodarstwach ekologicznych; nie wymaga okresu karencji – spryskane owoce i warzywa można spożywać tego samego dnia po uprzednim umyciu.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie choroby roślin pomaga zwalczać EcoBio Spray?

Preparat pomaga w zwalczaniu m.in. szarej pleśni, mączniaka prawdziwego, mączniaka rzekomego, białej rdzy, mokrej zgnilizny, zarazy ziemniaczanej, kanciastej plamistości liści, i tym podobnych chorób roślin.

 

Czy EcoBio Spray jest bezpieczny dla pszczół i dzikich zapylaczy?

Prawidłowo wykonany oprysk przy zastosowaniu EcoBio Spray jest bezpieczny dla pszczół, trzmieli, motyli i innych dzikich zapylaczy.

 

Kiedy należy wykonywać oprysk z EcoBio Spray lub z innych ekstraktów naturalnych?

Opryski naturalne zalecane są wtedy, gdy inne naturalne metody zawiodły. Zanim użyjesz jakiegokolwiek preparatu, pozwól najpierw zadziałać naturze. Przykładowo, jeżeli na roślinach pojawiły się mszyce, zwab do ogrodu ich naturalnego wroga – biedronki. Biedronki zapamiętają te miejsca, będą się rozmnażać i problem mszyc zniknie w kolejnych latach. Warto podkreślić, że oprysków chemicznych nie powinno się w ogóle wykonywać, jedynie w wyjątkowych sytuacjach i w ostateczności. Skutki takiego działania mogą być nieobliczalne i rozciągnięte w czasie.

Zamów Zapytaj o szczegóły