PondStarter

 

PondStarter to przyjazny dla środowiska produkt bazujący na skondensowanych ekstraktach z wodorostów. W łagodny sposób usuwa z wody chlor, chloroaminy i metale ciężkie. Dzięki temu woda wodociągowa i studzienna przeznaczona do napełniania przydomowych oczek wodnych, stawów kąpielowych oraz innych zbiorników wodnych pozbawiona jest substancji toksycznych i nie stwarza zagrożenia dla roślin, ryb i zwierząt. PondStarter chroni błonę śluzową ryb i jest polecany po zastosowaniu preparatów leczniczych w zbiorniku wodnym.

Preparat PondStarter:

  1. W 100% ekologiczny;
  2. Usuwa z wody chlor, chloraminy i metale ciężkie;
  3. Uzdatnia wodę, chroniąc skrzela ryb przed uszkodzeniem;
  4. Chroni błonę śluzową ryb podczas zimy;
  5. Polecany po zastosowaniu preparatów leczniczych i mocnych środków antyglonowych;
  6. Usuwa szkodliwe substancje w sposób naturalny i bezpieczny dla życia biologicznego;
  7. Działa natychmiast po zaaplikowaniu;
  8. Brak zagrożeń wynikających z przedawkowania preparatu;
  9. Łatwy w użyciu – dozowanie dostosowane jest do każdego rodzaju zbiornika wodnego;

 

Zastosowanie: oczka wodne z rybami, stawy kąpielowe, akwaria słodkowodne.

 

Sposób aplikacji: 100 ml na 10 000 litrów wody za każdym razem, gdy zbiornik jest uzupełniany wodą wodociągową lub studzienną. Jeżeli woda nalewana jest po raz pierwszy lub zastosowano środki lecznicze dla ryb, należy podawać 500 ml preparatu na każde 10 000 litrów wody.

 

Przechowywanie: przechowywać w chłodnym i zacienionym miejscu, w temperaturze powyżej zera. Produkt naturalny, na dnie butelki może powstawać osad.
Jak i kiedy stosować ten produkt? – kalendarz z terminami aplikacji

Warto wiedzieć

Zaleca się podawać 100 ml preparatu na 10 000 litrów wody za każdym razem, gdy zbiornik jest napełniany lub uzupełniany nową wodą. Uwaga! Zalecenia odnoszą się do objętości stawu, a nie do ilości wody dolewanej.

W normalnym okresie letnim jedna butelka preparatu o pojemności 500 ml wystarcza na pięciokrotną aplikację (5 x 100 ml preparatu) do zbiorników o łącznej pojemności 10 000 litrów wody.

Preparat najlepiej jest aplikować w pobliżu pompy układu cyrkulacji lub w miejscu napływu nowej wody, aby zapewnić odpowiednie wymieszanie się substancji z wodą.

PondStarter jest w 100% ekologiczny, naturalny i bezpieczny. Wytwarzany jest ze skondensowanych ekstraktów i wyciągów z różnego rodzaju wodorostów.

Preparat PondStabil działa skutecznie w każdych warunkach i nie można go przedawkować. Jest dlatego ogromną konkurencją dla preparatów chemicznych.

Zamów