Zestaw Ekologiczny Ogród – EcoGarden Set

 

Zestaw Ekologiczny Ogród został stworzony z myślą o tych, którzy szukają naturalnej alternatywy dla chemicznych środków ochrony roślin. W skład zestawu wchodzą trzy produkty oparte wyłącznie na składnikach naturalnych. Z potrójną siłą ograniczają choroby bakteryjne i grzybowe roślin, odstraszają szkodniki, odżywiają rośliny i zapewniają im prawidłowy wzrost. Dzięki temu podnoszą wydajność plonów i pomagają wydobyć prawdziwe piękno z roślin. W efekcie otrzymujesz zdrowe i smaczne warzywa i owoce bez stosowania chemii! Zestaw starcza na długo – wszystkie produkty to koncentraty do użycia po rozcieńczeniu z wodą. W skład zestawu wchodzą:
  • 300 ml EcoBio Stim – ekologiczny nawóz
Zawiera wszystkie niezbędne pierwiastki i pożyteczne bakterie. Odżywia rośliny, zapewnia im prawidłowy wzrost i podnosi naturalną odporność. Ogranicza choroby bakteryjne i grzybowe.
  • 100 ml  EcoGerm Soil – bakterie do gleby
Zawiera pożyteczne mikroorganizmy w dużym stężeniu. Odbudowuje warstwę próchniczą gleby i zapobiega jej wyjaławianiu. Ogranicza choroby bakteryjne i grzybowe roślin. Poprawia żyzność i strukturę gleby.
  • 100 ml EcoBio Spray – ekologiczny oprysk
Zawiera ekstrakt z czosnku i papryki chili. Odstrasza szkodniki i ogranicza choroby bakteryjne i  grzybowe. Stymuluje wzrost, owocowanie i kwitnienie roślin. Do naturalnej ochrony roślin, owoców i warzyw.

 

Zestaw Ekologiczny Ogród - EcoGarden Set:

  1. Bazuje na składnikach naturalnych
  2. Ogranicza choroby bakteryjne i grzybowe roślin
  3. Odstrasza insekty i szkodniki
  4. Odżywia rośliny i zapewnia im prawidłowy wzrost
  5. Poprawia jakość i żyzność gleby
  6. Wpływa na większą wydajność plonów

 

Zastosowanie: wszystkie rodzaje roślin ogrodowych, szklarniowych, domowych, balkonowych i wodnych.

 

Sposób aplikacji:

 

EcoBio Stim – podlewanie roślin lub w oprysk dolistny

EcoGerm Soil  – oprysk doglebowy

EcoBio Spray – oprysk dolistny

Warto wiedzieć

Ekologiczne preparaty Hydroidea to dobry pomysł, gdy chcesz uniknąć chemii w swoim warzywniku, ogrodzie czy sadzie, a zdrowy tryb życia i troskę o naturę traktujesz priorytetowo. Owoce i warzywa uprawiane bez użycia chemii są smaczniejsze i zdrowsze.

Nawozy ekologiczne zawierają kompletny zestaw pierwiastków potrzebnych roślinom, działają długofalowo oraz są bezpieczne dla flory, fauny i środowiska. To ich olbrzymia zaleta. Ponadto są źródłem próchnicy, dlatego poprawiają jakość gleby.

Stosowanie bakterii glebowych zwiększa powierzchnię chłonną korzeni zaopatrujących roślinę w wodę i składniki odżywcze (zjawisko mikoryzy). Tym samym poprawia kondycję roślin i znacznie obniża koszty upraw.

Naturalne środki ochrony roślin są bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nie odkładają się w roślinach i ulegają szybkiej biodegradacji. Nie wymagają zachowania okresu karencji. Owoce i warzywa można spożywać bez żadnych obaw, bezpośrednio po umyciu.

Ogrodnictwo ekologiczne nie wpływa na środowisko. Bazuje na substancjach naturalnych, które pomagają zwalczać szkodniki i choroby roślin jednocześnie nie zmieniając składu chemicznego warzyw, owoców oraz innych płodów rolnych.

Zamów